"Randka z Hugo Bosym" Agnieszka Lingas-Łoniewska


"RANDKA Z HUGO BOSYM"

Autor: Agnieszka Lingas-Łoniewska

Wydawnictwo: Burda Książki

Rodzaj literacki: Literatura obyczajowa, romans

Liczba stron: 280

Rok wydania: 2019

"Poruszająca historia dwojga ludzi,

których połączył pech, a może...

zrządzenie losu?"

Opis książki:

"Przystojny nieznajomy chce zabrać ci taksówkę, gdy śpieszysz się na ślub przyjaciółki? Życie.

Przystojniak od taksówki okazuje się jednym z gości weselnych , a ty zrobiłaś mu awanturę bez potrzeby? Pech.

Mimo złego startu świetnie się razem bawicie całą noc, ale gdy robi się naprawdę gorąco, panikujesz i uciekasz? No cóż...

Seksowny niedoszły kochanek właśnie zostaje twoim nowym szefem? To już nie pech, to katastrofa. Zwłaszcza jeśli nie możesz przestać o nim myśleć...

Jagoda Borówko ma talent do pakowania się w kłopoty. Najnowszym z nich jest Hugo Bosy - charyzmatyczny nieznajomy z wesela jej przyjaciółki, z którym flirtowała, a teraz będzie musiała pracować z nim nad jednym z najważniejszych projektów. Choć oboje starają się być profesjonalni, nie jest im łatwo oprzeć się wzajemnemu przyciąganiu. Jakby tego było mało, dawny chłopak Jagody postanawia znowu o nią zawalczyć o jej względy...

Czy płomienny romans to dobry początek związku na całe życie?"

(opis książki pochodzi od wydawcy)

Moja opinia:

Czytanie powieści Agnieszki Lingas-Łoniewskiej niesie ze sobą wiele mocnych emocji. To jest właśnie to coś, co mnie do nich przyciąga. Tym razem jednak te emocje były zupełnie inne, delikatniejsze, mniej wstrząsające, ale równie ważne i wpływające do serca. "Randka z Hugo Bosym", to lektura momentami zabawna, ale jak dla mnie bardzo romantyczna. Jagody i Hugo nie da się nie pokochać, są oni wyjątkowi i niepowtarzalni. Już od samego początku przypadli mi do gustu, choć ich początek wcale nie był taki przyjemny. 
Po zamknięciu tej powieści miałam ochotę ją przytulić. Ależ to było ładne - pomyślałam sobie. I zdałam sobie sprawę, że i taki rodzaj literacki z pewną dawką dobrego humoru, to również jest coś dla mnie, coś co naprawdę czyta mi się genialnie. Z pewnością przyjemnie i z uśmiechem na twarzy będę wspominać tę książkę. 
Oczywiście autorka nie byłaby sobą, gdyby w idealnie zapowiadający się romans, nie wprowadziła trochę zamieszania. Tym zamieszaniem stał się były chłopak Jagody, który chce ją odzyskać. Zatem z pewnością do całkiem barwnej fabuły, ten wątek nadał jej jeszcze większego urozmaicenia, a tym samą większą dawkę emocji. 
Po raz kolejny Agnieszka Lingas-Łoniewska oddała w moje ręce powieść, którą polubiłam i chociażbym nie wiem jak chciała coś dodać negatywnego na jej temat, to niczego nie wymyślę. Polecam tę powieść prosto z serca.

Agnieszka Lingas-Łoniewska - Wrocławska pisarka, zwana przez swoich czytelników Dilerką Emocji. Autorka ponad 30 bestsellerowych powieści, stanowiących elektryzujący miks gatunkowy romansu, dramatu i sensacji. Kocha zwierzęta, ma cztery koty i psa. Od lat prowadzi autorską akcję Karma zamiast Kwiatka i na licznych spotkaniach autorskich zbiera karmę dla zwierzaków, którą potem przekazuje do wrocławskich fundacji. W 2016 r. zajęła II miejsce w plebiscycie "Gazety Wrocławskiej" Kobieta Wpływowa. W wolnym czasie, kiedy nie pisze (a zdarza się to czasami), kocha czytać i oglądać seriale kryminalne, jej pasją są także nordic walking i robótki ręczne).
(informacje o autorce pochodzą z książki "Randka z Hugo Bosym")


Za książkę dziękuję wydawnictwu Burda Książki.3 komentarze:

  1. Tej książki autorki jeszcze nie znam, ale lubię jej twórczość, więc na pewno nadrobię zaległości. 😊

    OdpowiedzUsuń
  2. Coś dla mnie, fajny tytuł:)

    OdpowiedzUsuń
  3. O tej książce autorki jeszcze nie słyszałam. Historia wydaje się ciekawa i nieszablonowa. Może sięgnę po nią, gdy będę miała chęć przeczytać coś lżejszego.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję każdemu, kto znalazł chwilę, by napisać kilka słów w komentarzu. Jest mi bardzo miło gościć Was u siebie na blogu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...