"Bez tchu" K.A.Figaro"BEZ TCHU"

Cykl: Rozchwiani (tom 5)

Autor: K.A.Figaro

Wydawnictwo: Lipstick Books

Rok wydania: 2020

Rodzaj literacki: Literatura obyczajowa, romans

Liczba stron: 400

"Trzy serca,

dwie drogi,

jeden los."

Opis książki:

"Pełne emocji, wzruszeń i gorącego seksu zakończenie serii Rozchwiani.

Czy Łucja i Dymitr będą w końcu razem? Czy córeczka połączy ich drogi, czy może Łucja ułoży sobie życie na nowo i znajdzie szczęście u boku innego mężczyzny?

Wybuchowe połączenie wielkiej namiętności i miłości, która jest na końcu historii, a nie jak w większości opowieści miłosnych się nią zaczyna."

(opis książki pochodzi od wydawcy)

Moja opinia:

Nie mogę w to uwierzyć, że przeczytałam już ostatnią część serii Rozchwianych, a jeszcze bardziej nie mogę uwierzyć w fakt, że tak się w nią wciągnęłam. Muszę przyznać, że po pierwszy tom sięgnęłam z czystej ciekawości, gdyż wzbudził on w miłośnikach książek różne emocje, a gdy tak się dzieje, oznacza, że fabuła musi coś w sobie mieć. Nie musiałam przeczytać całej powieści, by wiedzieć dlaczego wywołuje ona tak różne emocje u czytelników. Pamiętam jak bohaterowie momentami mnie irytowali, miałam ochotę na nich "nakrzyczeć i zapytać się co z nimi nie tak", a jednocześnie polubiłam ich na swój sposób. Czytałam tę lekturę i podchodziłam do niej jak do erotyka, czyli wybaczałam nieczyste zagrania, gdyż ważniejsze były sceny erotyczne. Ale... Później, w kolejnych częściach stało się coś niesamowitego. Seria ta zaczęła tak się kształcić i przeobrażać, iż nabrała zupełnie innych barw i stała się dla mnie już nie tylko erotykiem, lecz powieścią, która nie raz mną wstrząsnęła, przy której się rozklejałam i dosłownie łzy leciały mi ciurkiem, zwłaszcza przy dwóch ostatnich częściach. Muszę przyznać, że autorka tak pokierowała akcją, że wydaje mi się, że ja bym miała ogromny problem na jej miejscu z napisaniem ostatniej części. Zupełnie nie wiedziałabym jak miałabym ukierunkować losy bohaterów. Nawet jako czytelnik, nie nastawiałam się na jedno zakończenie, gdyż miałam mieszane uczucia i nie wiedziałam jak bym chciała by ta historia się zakończyła. Jak dla mnie to dwie opcje byłyby piękne i jedną z nich otrzymałam, choć nie mogłam się pogodzić z tym, że jednego z moich ulubionych bohaterów spotkało nieszczęście. 

Moim zdaniem udała się ta seria autorce i z pewnością z chęcią sięgnę po kolejne jej powieści. Mam nadzieję, że jakaś się niebawem ukaże. 


Za książkę dziękuję wydawnictwu Lipstick Books.

3 komentarze:

  1. Ta seria jeszcze przede mną i mam w planach po nią sięgnąć już wkrótce. 😊

    OdpowiedzUsuń
  2. Przeczytałam narazie 3 części i jestem ciekawa kolejnych. :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję każdemu, kto znalazł chwilę, by napisać kilka słów w komentarzu. Jest mi bardzo miło gościć Was u siebie na blogu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...