"Kto by się spodziewał?" Agata Przybyłek


"KTO BY SIĘ SPODZIEWAŁ?"

Cykl: Miłość i inne szaleństwa (tom 3)

Autor: Agata Przybyłek

Wydawnictwo: Czwarta Strona

Rok wydania: 2019

Rodzaj literacki: literatura obyczajowa, romans

Liczba stron: 384

"Uciekając przed problemami, można czasem wpaść z deszczu pod rynnę..."

Opis książki:

"Jak nieskutecznie uciec przed problemami? Pakując się w jeszcze większe tarapaty!

Po zawodzie miłosnym i aferze na ślubie siostry Patrycja postanawia odciąć się od rodziny i wytykających ją palcami sąsiadów. Słoneczna przystań, dokąd jeździła kiedyś jako animatorka obozów artystycznych, to idealne rozwiązanie. Niestety, na miejscu Patrycja dowiaduje się, że dyrektorem ośrodka jest jej były chłopak.

Okazuje się też, że na identyczny pomysł wpadła jej siostra! Patrycja nie zamierza jednak rezygnować ze swoich planów. Jak na kobietę o ognistym temperamencie przystało, postanawia stawić czoła przeciwnościom. Czy jej się to uda? Gdy ożywa w niej uczucie do dawnego partnera, on okazuje zainteresowanie innej... Z tego mogą być tylko kłopoty!

Trzeci tom bestsellerowego cyklu "Miłość i inne szaleństwa" to przezabawna opowieść o tym , że uciekając przed problemami, można czasem wpaść z deszczu pod rynnę. I że miłość przychodzi wtedy, kiedy nikt się jej nie spodziewa!"

(opis książki pochodzi od wydawcy)

Moja opinia:

"Kto by się spodziewał?" Agaty Przybyłek jest powieścią, którą czytało mi się bardzo przyjemnie, choć nie zawsze jej bohaterowie tak mieli i można by śmiało napisać, że wręcz często u nich bywało pod górkę. Nie wiem, czy można określić fabułę powieści jako zakręconą, ale w tym przypadku, to właśnie z tym słowem ona mi się kojarzy. I nie chodzi tu o to, że jest ona w ten sposób napisana i nie wiadomo o co chodzi w całej akcji, lecz o losy i charakter bohaterów. Czy można mieć bardziej zakręcone życie od bliźniaczek, które wciąż wpadają w tarapaty? Te tarapaty przeważnie wiążą się z ich miłościami i obiektami ich westchnień. 

Lektura ta jest bardzo ciepłą powieścią, która wzbudza w czytelniku same pozytywne emocje. Główne postaci książkowe nie dają czytelnikowi się nudzić i wciąż zrzucają na niego jakąś niespodziankę, oczywiście poprzez swoje pomysły i czyny. 

I jak to często bywa w filmach, gdy są planowane kolejne części, kończą się w najlepszych momentach, gdy robi się najbardziej gorąco, tak samo autorka zrobiła w tej książce. No skończyć w takim momencie? Przecież teraz z ciekawości co dalej, będę musiała zmieniać swoje plany czytelnicze...

8 komentarzy:

 1. Dopiero planuję rozpocząć poznawanie tego cyklu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie znam tych ksiażek. Brzmią ciekawie z chęcią przeczytam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam już na koncie kilka książek tej autorki. Bardzo przyjemne lektury.

  OdpowiedzUsuń
 4. Słyszałam, że ksiązki tej autorki są świetne. Jeszcze nie miałam okazji sięgnąć po jakiś tytuł.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie czytałam jeszcze książek tej autorki. Chętnie zapiszę tytuł i sięgnę po książkę w najbliższym czasie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo dobra i miła lektura od pierwszego tomu. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. O tej autorce już wiele słyszałam. Głównie dobrego, dlatego nie boje się w ciemno sięgnąć po tę ksiązkę!

  OdpowiedzUsuń
 8. Rok temu kupiłam tę książkę, jednak niestety jeszcze nie zdążyłam przeczytać. Dzięki za przypomnienie o jej istnieniu, na zimę do niej usiądę!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję każdemu, kto znalazł chwilę, by napisać kilka słów w komentarzu. Jest mi bardzo miło gościć Was u siebie na blogu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...