"Obiad z Bondem" Agnieszka Lingas-Łoniewska
"OBIAD Z BONDEM"

Cykl: Kolacja z Tiffanym (tom 2)

Autor: Agnieszka Lingas-Łoniewska

Wydawnictwo: Burda Książki

Rodzaj literacki: literatura obyczajowa, romans

Rok wydania: 2021

Liczba stron: 264

"Miłość nie umiera nigdy"

Opis książki:

"On - zabójczo przystojny i skryty.

Ją życie nauczyło podchodzić do mężczyzn z lekkim dystansem.

Nieźli z nich agenci.

Czy zdążą się dogadać, zanim się pozabijają?

Kiedyś zaiskrzyło między nimi tak, że prawie się pocałowali.

Teraz Eliza najchętniej wepchnęłaby go w swoje ukochane kaktusy (tylko trochę szkoda jej kwiatów, no i jego ślicznej buźki).

Kiedy jednak wokół kobiety zaczynają się dziać dziwne rzeczy, Eliza nie ma wyboru: musi poprosić o wsparcie stanowczego komisarza Jacka Granickiego, który chyba niezbyt za nią przepada.

Ale która dama w opałach nie skorzystałaby z pomocy osobistego Bonda?"

(opis książki pochodzi od wydawcy)

Moja opinia:

"Obiad z Bondem" Agnieszki Lingas-Łoniewskiej, to powieść którą pochłania się w jeden wieczór. Po pierwsze, gdy tylko zaczyna się ją czytać, to nie chce się tego przerywać, a po drugie niestety nie należy ona do wielostronicowych lektur. Napisałam niestety, bo zdecydowanie wolałabym przeżywać wszystkie perypetie bohaterów przez kilka wieczorów. Dla mnie za szybko wszystko się skończyło. 

Autorka znana jest z tego, że jej powieści wywołują potoki łez czytelników. Stwarza historie, które wzbudzają mnóstwo emocji, a czasem na sam ich koniec serce mało nie wyskoczy. Lecz Agnieszka Lingas-Łoniewska również potrafi nieźle wpleść w fabułę zabawne momenty, które wywołują uśmiech na twarzy, a także wybuch śmiechu. I tym razem kilka razy tak miałam, zwłaszcza gdy chodziło o kaktusy głównej bohaterki, które były dla niej niezwykle ważne. Spróbowałby ktoś je skrzywdzić, a spotkałby się z jej gniewem. 

Ogólnie lekturę tę bardzo miło mi się czytało i nie ukrywam, że po książki autorki sięgam z wielką chęcią, a przeczytałam ich już dość sporo i wciąż mam ochotę na więcej. 

Agnieszka Lingas-Łoniewska od lat prowadzi autorską akcję "Karma zamiast kwiatka", także pamiętajcie, że na spotkania autorskie przynosimy karmę dla psiaków, która później trafi do wrocławskich fundacji.6 komentarzy:

 1. Ta seria jeszcze przede mną. Na pewno będę ją czytała.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dawno nie czytałam czegoś podobnego. Jeszcze żadna książka nie wywołała u mnie łez

  OdpowiedzUsuń
 3. Tą autorkę również lubię i tą książkę oraz inne świetnie się czyta.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo lubię książki tej autorki. Właśnie wczoraj zaczęłam czytać "Obiad z Bondem" i muszę przyznać, że jest to bardzo przyjemna lektura.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie znam twórczości tej autorki. Z chęcią przeczytam jej książki.

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetnie mi się czytało obydwa tomy. Polecam również :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję każdemu, kto znalazł chwilę, by napisać kilka słów w komentarzu. Jest mi bardzo miło gościć Was u siebie na blogu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...