"Żądze" Katarzyna Nowakowska


"ŻĄDZE" 

Cykl: Skandal (tom 3)

Autor: Katarzyna Nowakowska

Wydawnictwo: Słowne

Rodzaj literacki: literatura obyczajowa, romans

Rok wydania: 2021

Liczba stron: 336

"Zaczęło się od skandalu..."

Opis książki:

"Najgorętsza i najbardziej bezwstydna powieść roku!

Wreszcie miało być jak w baśni (choć takiej tylko dla dorosłych): namiętny narzeczony, wymarzony ślub i czerpanie z życia pełnymi garściami.

Ale Julia Widawska nie byłaby sobą, gdyby wszystko szło jej jak z płatka. Przygotowania do ślubu zbiegają się z wielkim zawodowym projektem o ogromnym znaczeniu, chciwy ojciec próbuje ją wykorzystać, by spłacić swoje długi, a jakby tego było mało - dawny kochanek wciąż nie daje o sobie zapomnieć.

Tyle że Julia już dobrze wie, czego chce. I nie pozwoli sobą pomiatać. Jeśli ma układać sobie życie, to tylko na własnych zasadach. A każdego, kto wejdzie jej w drogę, pośle prosto do piekła!"

(opis książki pochodzi od wydawcy)

Moja opinia:

"Żądze" Katarzyny Nowakowskiej, to już trzeci tom cyklu Skandal, a fabuła powieści nadal jest bardzo gorąca. Autorka zdecydowanie nie lubi nudy i uwielbia podgrzewać atmosferę do czerwoności, a policzki czytelnika podczas pochłaniania tej lektury potrafią się zaróżowić, a nawet zapiec. 

Nie jest to książka dla każdego i to trzeba mocno podkreślić. Dlaczego? Przede wszystkim nie jest ona dla osób, które czują się zgorszone czytając o seksie w sposób normalny (jak dla mnie, czyli nazywając rzeczy po prostu po imieniu i bez owijania w bawełnę) i wolą słowa obrane w delikatny sposób. Natomiast dla czytelników lubiących sceny erotyczne opisane w sposób wyraźny i mocniejszy, będzie to coś co może rozbudzić wiele fantazji, a nawet nie może, tylko z pewnością tak się stanie.

Katarzyna Nowakowska zabiera swoich czytelników do świata płynącego w bogactwie. Jest to świat niedostępny dla każdego, a dla tych, którzy w nim żyją, nie zawsze bywa kolorowy. Można by wymieniać tu wiele jego zalet, jak również wiele jego wad, ale każdy może zupełnie inaczej je widzieć, więc pozostawię tę kwestię w ciszy, by każdy kto sięgnie po "Żądze" mógł sam wyobrazić sobie ten świat, bez żadnego wcześniejszego nakierowania.

Muszę przyznać, że książkę tę przeczytałam bardzo szybko, pochłonęłam ją w jeden dzień. Wciągnęła mnie, z pewnością nie nudziła i stało się tak, że nawet nie wiedziałam kiedy ją skończyłam. Bardzo mi się podobało w jaki sposób autorka poprowadziła życie swoich bohaterów, niejednokrotnie podnosząc mi ciśnienie i wzbudzając emocje, a to lubię najbardziej, gdy czytam. 

10 komentarzy:

 1. Wspaniale, że tak entuzjastycznie piszesz o tej książce.

  OdpowiedzUsuń
 2. Recenzja i autorstwo jak najbardziej mnie zachęca. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam tę książkę w planach. Pewnie również na jeden dzień. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeszcze nie miałam okazji czytać książek tej autorki. Muszę to nadrobić. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Recenzja zachęcająca, ale o całej serii jeszcze nie słyszałam, więc chyba wystartuje od tomu 1 :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwielbiam cykl Skandal i mocno polecam również 3 tom!

  OdpowiedzUsuń
 7. Aj, mocno zainteresowała mnie tematyka. Chyba zamówię sobie na święta!

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo polubiłam pierwszy tom z tej serii, mianowicie "Skandal", więc nie mogę się doczekać, aż będę miała okazje przeczytać kolejne części.

  OdpowiedzUsuń
 9. Mocno mnie zaciekawiłaś, ale skoro to 3 tom, muszę najpierw przeczytać pierwsze dwa!

  OdpowiedzUsuń
 10. Zaciekawiła mnie Twoja recenzja. Nie często sięgam po takie książki

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję każdemu, kto znalazł chwilę, by napisać kilka słów w komentarzu. Jest mi bardzo miło gościć Was u siebie na blogu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...