"Moc kryształów" Kiera Fogg"MOC KRYSZTAŁÓW"
Tytuł oryginału: "Crystal Gridwork. The Power of Crystals and Sacred Geometry"
Autor: Kiera Fogg
Tłumaczenie: Katarzyna Dumińska
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece

"Jak wykorzystać proste układy kryształów do uzdrawiania, ochrony i inspiracji."


Kryształy już od jakiegoś czasu zaczęły mnie interesować. Nie jest to moje hobby, lecz lubię dowiadywać się różnych ciekawostek o nich. Muszę przyznać, że informacje na ich temat są ciekawe i potrafią wciągnąć tak, że z wielkim zainteresowaniem je pochłaniam. Jeszcze bardziej ode mnie, lubią je moje córki. Za każdym razem, gdy jesteśmy w National Museum of Scotland, przywożą sobie nowy kamień. Szukamy później informacji na jego temat i dołączamy do kolekcji. I gdy zobaczyłam, że Wydawnictwo Kobiece wydaje książkę "Moc kryształów" bardzo się ucieszyłam, wiedziałam że to będzie wspaniały prezent dla moich dzieci. W dniu otrzymania książki, od razu rozłożyłyśmy się ze swoimi kamieniami, otworzyłyśmy książkę i zaczęłyśmy ją studiować. Okazuje się jednak, że musimy jeszcze kilka kryształów dokupić, aby móc ułożyć kompletny układ. Oczywiście dla nas to żadna przeszkoda, gdyż z wielką przyjemnością odwiedzimy ponownie muzeum i oddamy się zakupom. A gdy tylko uzupełnimy naszą kolekcję, będziemy sprawdzać tę moc kryształów w różnych układach.

Z tyłu książki znajdują się informacje o tym, co znajduje się w jej środku. Nie będę tego zmieniać, aby czasem czegoś nie pomylić. Zatem cytuję:

"ZACZNIJ
PIĘKNĄ PRZYGODĘ
Z ENERGIĄ KRYSZTAŁÓW
Kryształy mają potężną i zbawienną moc. By się o tym
przekonać, wystarczy ułożyć z nich prostą kompozycję.

Przed Tobą 30 siatek kryształów opartych na świętej geometrii,
które zmienią Twoje życie na lepsze.

Dzięki nim:

  • zapewnisz ochronę sobie i swojemu otoczeniu;
  • zainspirujesz się do pozytywnych zmian;
  • uzdrowisz swoje relacje z bliskimi i nie tylko."
Brzmi ciekawie? Dla mnie tak i myślę, że niejedną osobę zainteresuje taka tematyka. Dlaczego? Gdyż nie ma niczego lepszego od poznawania nowych rzeczy i dowiadywania się różnych ciekawostek. Nasz umysł wzbogaca się każdego dnia, gdy wchłaniamy wiedzę i gdy przeżywamy coś nowego. Dlaczego nie miałaby to być wiedza o mocy kryształów?

W środku książki znajdują się piękne zdjęcia kryształów, ich nazwy oraz informacje na ich temat. Ja w swojej kolekcji mam ich kilka i z ogromną ciekawością dowiedziałam się różnych nowości na ich temat. A co najważniejsze mogę dokładnie je porównać ze zdjęciami i bez problemu nazwać.

Jednym i chyba największym kryształem jaki mam, jest kryształ poszukiwania i przeczytałam, że muszę go mieć do swojej siatki, jeśli chcę, żeby w moim życiu pojawiły się nowe sytuacje - od znalezienia miłości, po wypracowanie nowych nawyków i realizację celów.
Dzięki kilkunastu zdjęciom siatki, można ją ułożyć według wzoru. Między innymi jest siatka powodzenia, siatka spokojnego snu, siatka sukcesu, siatka odnalezienia celu, siatka przełomu i wiele innych.

Jeżeli choć trochę interesuje Cię temat kryształów, jeżeli choć troszkę ten wpis Cię zaciekawił, myślę że nie będziesz żałować, gdy sięgniesz po tę książkę. Moim zdaniem będziesz zadowolony/zadowolona. Ja jestem i cieszę się, że dołączyła do mojej biblioteczki. Pierwszą siatkę, którą ułożę i sprawdzę jej działanie, będzie siatka spokojnego snu. A Ty jaką Byś ułożył/ułożyła?

Kiera Fogg - pisarka i duchowa przewodniczka. Jest właścicielką słynnego sklepu z kryształami w Hollywood - Little Box of Rocks. Rozpisują się o nim słynne magazyny, takie jak "O, The Oprah Magazine" czy "Vouge".
(informacje o autorce pochodzą z książki "Moc kryształów")Za książkę dziękuję wydawnictwu: Wydawnictwo Kobiece

10 komentarzy:

Dziękuję każdemu, kto znalazł chwilę, by napisać kilka słów w komentarzu. Jest mi bardzo miło gościć Was u siebie na blogu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...