"Zrobię dla ciebie wszystko" Agata Przybyłek


"ZROBIĘ DLA CIEBIE WSZYSTKO"
Autor: Agata Przybyłek
Wydawnictwo: Czwarta Strona
Rok wydania: 2020
Liczba stron: 400
Rodzaj literacki: literatura obyczajowa, romans

"Kolejna odsłona bestsellerowego cyklu powieści Agaty Przybyłek!
Poznaj romantyczne i wzruszające historie,
które napisało samo życie."

Opis książki:

"Ewa jest szczęśliwą matką i żoną, prowadzi z mężem pensjonat na Podhalu i razem wychowują kilkuletnią córeczkę. Nieszczęśliwy wypadek sprawia, że dziewczynka trafia do szpitala. Poczucie winy oraz wstyd nie dają Ewie spokoju. Kobieta uświadamia sobie, że prawda, którą ukrywała przed światem, musi wyjść na jaw...
Czy raz otwarte drzwi do przeszłości da się jeszcze zamknąć?
Ile krzywd i ran można wybaczyć w imię miłości?
Zrobię dla ciebie wszystko to chwytająca za serce opowieść o tym, jak los potrafi pokrzyżować ludzkie ścieżki. I o trudnych decyzjach, z których czasem żadna nie jest właściwa."
(opis książki pochodzi od wydawcy)

Moja opinia:

Książki Agaty Przybyłek kojarzą mi się przede wszystkim z pewną delikatnością, z pięknymi historiami, ale jednocześnie poruszającymi trudne tematy, takie które poruszają serca czytelników i takie, które dotyczą prawdziwego życia. Tak również jest w przypadku książki pt. "Zrobię dla ciebie wszystko", w której opisana jest wzruszająca i budząca wiele emocji historia ludzi, którzy potrafią kochać całym swoim sercem. Bohaterów powieści nie da się nie polubić, wzbudzają sympatię, ale także współczucie. Każdy z nich znalazł się w trudnej sytuacji, która nie jest prosta do rozwiązania. Aby ich przyszłość była szczęśliwa, muszą zaakceptować pewne rzeczy, dzięki czemu łatwiej będzie im iść przez dalszą drogę. W powieściach uwielbiam cofanie się w czasie. Lubię być w teraźniejszości wraz z bohaterami książek, ale również lubię poznawać ich przeszłość. I tak właśnie było tym razem. Agata Przybyłek pokazała wydarzenia z czasu teraźniejszego Ewy, ale także pokazała ją z lat młodzieńczych. Obydwa przedziały czasowe czytało mi się bardzo dobrze, płynęłam przez nie niczym oglądanie filmu. Cudownie było czytać tak wspaniale napisaną lekturę, której losy bohaterów można było widzieć w swojej wyobraźni.
"Zrobię dla ciebie wszystko", to moje drugie spotkanie z serią z domkami, bo tak właśnie nazywamy książki Agaty Przybyłek, których okładki zdobią domki i ponownie jestem zachwycona. Mam nadzieję, że uda mi się kiedyś zgromadzić wszystkie części tych cudownych powieści.

 Agata Przybyłek - Pisarka, która w swoich książkach porusza problemy każdej z nas. Zaczęła pisać, żeby poradzić sobie z własnymi doświadczeniami. Szybko okazało się, że jej książki podbiły serca czytelniczek w całej Polsce.
Na koncie ma humorystyczną trylogię zapoczątkowaną debiutem "Nie zmienił się tylko blond" i komediową serię małżeńską, którą otwiera bestseller pt. "Takie rzeczy tylko z mężem". Mimo że zasłynęła dzięki historiom napisanym lekkim i zabawnym tonem, nie unika też trudnych tematów, co wynika z zainteresowania psychologią. W dorobku ma niezwykle poruszające powieści obyczajowe: "Bez Ciebie" oraz "Jeszcze raz". Jak mówi w wywiadach, jej książki pisze za nią samo życie.
Uwielbia ciszę i spokój - znajduje je za każdym razem, spacerując po jednej z mazowieckich wsi, z której pochodzi.
(informacje o autorce pochodzą z książki "Zrobię dla ciebie wszystko")
Za książkę dziękuję wydawnictwu Czwarta Strona.

3 komentarze:

  1. Nie znam tej autorki. Czy dobrze rozumiem, że książka jest inspirowana w jakimś stopniu autentycznymi wydarzeniami?

    OdpowiedzUsuń
  2. Już miałam okazję czytać twórczość autorki :) Lubię jej styl pisania - a wzbudzenia najróżniejszych emocji to spory plus :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Lubię twórczość autorki i planują poznać ten cykl. 😊

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję każdemu, kto znalazł chwilę, by napisać kilka słów w komentarzu. Jest mi bardzo miło gościć Was u siebie na blogu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...