"Niedopasowani" Samantha Young, Kristen Callihan
 "NIEDOPASOWANI"
Autor: Samantha Young, Kristen Callihan
Tłumaczenie: Aldona Możdżyńska
Wydawnictwo: Burda Książki
Rodzaj literacki: literatura obyczajowa, romans
Liczba stron: 368
Rok wydania: 2020


Opis książki:

" Parker Brown nie może uwierzyć, że musi wynająć chłopaka na niby.

Kiedy dostała wymarzoną pracę w nowoczesnej firmie, myślała, że trafiła do środowiska promującego myślenie postępowe. Okazało się jednak, że jej szefowi zależy na tym, żeby pracownicy mieli ustabilizowane życie osobiste. Na szczęście udało jej się znaleźć idealnego kandydata na "narzeczonego" - wykształconego młodego mężczyznę, który szuka szybkiego zarobku. Ale zamiast niego na spotkanie przychodzi jego opiekuńczy brat Rhys Morgan - wysoki, umięśniony były bokser z niewyparzonym językiem.
Rhys znajduje się pod ogromną presją. Odkąd zrezygnował z kariery bokserskiej, próbuje prowadzić podupadającą siłownię i pilnować, by jego młodszy brat Dean nie zszedł na złą drogę. Chroniąc Deana przed nim samym, Rhys idzie na spotkanie z pewną bogatą snobką, żeby powiedzieć jej, co o tym wszystkim myśli.
Okazuje się jednak, że trafił na wielką szansę. Jeżeli będzie udawał chłopaka Parker, oboje na tym zyskają. Ona utrzyma swoją pracę, on namówi jej szefa - a swojego fana - do sponsorowania siłowni.
Ale to, co zaczęło się jako prosty układ, niezwykle szybko się komplikuje.
Jaka przyszłość czeka nieokrzesanego boksera, który boi się otworzyć serce, i kobietę z wyższych sfer, która poprzysięgła sobie, że już nigdy nie zwiąże się na poważnie z żadnym mężczyzną?"
(opis książki pochodzi od wydawcy)

Moja opinia:

"Niedopasowani" Samanthy Young i Kristen Callihan, to powieść która wciąga, oraz którą czyta się całkiem przyjemnie, z dodatkiem wielu emocji.
Z początku nie zostałam oczarowana postaciami książkowymi, wkurzali mnie i nie szczególnie za nimi przepadałam. Bądź co bądź tak było tylko i wyłącznie na samym początku, gdyż czym głębiej brnęłam w lekturę, a tym samym czym mocniej ich poznawałam, zaczęłam się do nich przekonywać i zyskali moją sympatię, polubiłam ich bardzo. Oczywiście, jak to w życiu bywa pojawił się i czarny charakter, którego nie dało się polubić. Ale i takie postacie są potrzebne, aby było bardziej ciekawie, zazwyczaj to one wywołują najwięcej emocji podczas czytania. Niemniej jednak w "Niedopasowanych" bohaterami, którzy wywoływali ich najwięcej byli Rhys i Parker. Ten duet rozpala do czerwoności, a także wywołuje dużo śmiechu, gdyż są sytuacje, gdy są po prostu zabawni.
W powieści znajdują się również sceny erotyczne, które według mnie były idealnie wprowadzone i opisane. Nie było to wulgarne, ale można zauważyć również, że autorki nie boją się pisać o nich. Dobrze się przez nie brnie i z pewnością u niejednego czytelnika wywołają rumieńce na twarzy.
Nie mam żadnych uwag do tej powieści, gdyż naprawdę dobrze mi się ją czytało i z pewnością zachęciła mnie do tego, aby sięgnąć po inne tytuły autorek.

Samantha Young - Szkocka autorka bestsellerowych powieści erotycznych i romansów. Była nominowana do Goodreads Choice Award w 2012 r. dla najlepszego autora i do nagrody Best Romance w 2014 r. Opublikowała ponad 20 książek, ostatnio w Polsce ukazał się trzeci tom popularnej serii o Hartwell: To, czego o mnie nie wiesz.

Kristen Callihan - Autorka bestsellerów z list "New York Timesa" i "USA Today". Jej powieści spotykały się z entuzjastycznym przyjęciem krytyków, a także trafiały na listy najbardziej polecanych publikacji. Jej książki są wydawane w Danii, Niemczech, Holandii, Izraelu. na Węgrzech, we Francji i Włoszech.

(informacje o autorkach pochodzą z książki pt. "Niedopasowani")


Za książkę dziękuję wydawnictwu Burda Książki:

12 komentarzy:

 1. Nie sięgam często po tego typu książki, ale ta bardzo mnie ciekawi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może się skusisz? Jeśli tak, to życzę miłego czytania.

   Usuń
 2. Dużo recenzji czytałam o tej książce, chciałabym ją w końcu przeczytać :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzymam kciuki, aby udało Ci się ją przeczytać i oczywiście życzę miłego czytania.

   Usuń
 3. Intrygujący pomysł na fabułę, choć ja raczej nie sięgam po tego typu książki.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie znam autorki, może przeczytam akurat tą książkę. ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jest w niej coś ciekawego, mogłabym przeczytać ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie czytałam żadnej książki tej autorki, ale być to może nadrobię.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest tylu autorów, że ciężko poznać twórczość każdego :)

   Usuń

Dziękuję każdemu, kto znalazł chwilę, by napisać kilka słów w komentarzu. Jest mi bardzo miło gościć Was u siebie na blogu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...