"Wierność jest trudna" Agata Przybyłek "WIERNOŚĆ JEST TRUDNA"
Cykl: Miłość i inne nieszczęścia (tom 2)
Autor: Agata Przybyłek
Wydawnictwo: Czwarta Strona
Rok wydania: 2018
Rodzaj literacki: Literatura obyczajowa, romans
Liczba stron: 392

"Jeden zakochany mężczyzna i dwie zakochane siostry bliźniaczki.
Kogo czeka szczęśliwe zakończenie?"

Opis książki:

"Przystojniak, który zawrócił w głowie niejednej kobiecie...I to dosłownie!
Eliza przygotowuje się do ślubu, a całej rodzinie udziela się podniosła atmosfera. Lecz niespodziewanie w życiu dziewczyny pojawi się niepokorny Szczepan, który grzecznej i ułożonej Elizie zawróci w głowie. Czy przyszła panna młoda pozostanie wierna narzeczonemu, czy ulegnie urokowi przystojnego motocyklisty?
Szczepana nie zraża wiadomość o zbliżającym się ślubie. Ale co zrobi, gdy okaże się, że randkuje nie z jedną, a z dwiema?!
Jak to mówią, cicha woda brzegi rwie...
Zwariowana komedia rodzinnych nieporozumień pióra bestsellerowej autorki.
Agata Przybyłek lekko i z humorem opowie Wam o tym, że wierność nie zawsze jest łatwa..."
(opis książki pochodzi od wydawcy)

Moja opinia:

"Wierność jest trudna", tytuł idealnie odzwierciedla wnętrze tej powieści, którą czyta się bardzo przyjemnie. I choć temat wierności nie należy do najprostszych, często przedstawiany jest bardzo poważnie i gorączkowo, tak w tym przypadku jest on nakreślony w delikatniejszy sposób. Ale oczywiście nie brakuje emocji, a wręcz przeciwnie, jest ich wiele. W końcu, nie może ich zabraknąć, gdy w grę wchodzi walka pomiędzy siostrami o jednego mężczyznę. Uczucia do jednego mężczyzny mogą popsuć nawet najlepsze relacje i więzi pomiędzy bliźniaczkami. Czasami jest to sprawa nie do odbudowania. Jednak jak się zakończy ta rywalizacja tym razem? Z pewnością walka nie będzie równa i żadna z kobiet łatwo rękawic nie porzuci. A może Eliza się ocknie i szybko stwierdzi, że jej jedyną miłością jest tylko i wyłącznie jej przyszły mąż, z którym ślub ma nastąpić niebawem? O tym wszystkim autorka napisała w bardzo ciekawy i interesujący sposób, tak że czytelnik książkę wręcz pochłania i nie wie kiedy kończy czytać ostatnią stronę. Muszę przyznać, że bardzo polubiłam większość bohaterów tej lektury, pomimo tego, że błądzą i nie są ideałami. Nie da się ich nie lubić, moją sympatię zyskali z pewnością. Oczywiście nie mogę nie wspomnieć o "cudownej" mamie dziewczyn, która jest uzupełnieniem całej akcji, a wręcz powiedziałabym, że to ona często wysuwa się na pierwszy plan i to ona odgrywa bardzo ciekawą i wybuchową rolę. Z pewnością tej postaci książkowej nie mogłoby zabraknąć. Nie mogę się doczekać, kiedy w moje ręce wpadnie kolejna część. Ciekawa jestem dalszych perypetii rodziny Elizy, jak również jestem ogromnie ciekawa jak potoczą się jej dalsze losy.

Agata Przybyłek - Pisarka, która w swoich książkach porusza problemy każdej z nas. Zaczęła pisać, żeby poradzić sobie z własnymi doświadczeniami. Szybko okazało się, że jej książki podbiły serca czytelniczek w całej Polsce.
Na koncie ma humorystyczną trylogię zapoczątkowaną debiutem "Nie zmienił się tylko blond" i komediową serię małżeńską, którą otwiera bestseller pt. "Takie rzeczy tylko z mężem". Mimo że zasłynęła dzięki historiom napisanym lekkim i zabawnym tonem, nie unika też trudnych tematów, co wynika z zainteresowania psychologią. W dorobku ma niezwykle poruszające powieści obyczajowe: "Bez Ciebie" oraz "Jeszcze raz". Jak mówi w wywiadach, jej książki pisze za nią samo życie.
Uwielbia ciszę i spokój - znajduje je za każdym razem, spacerując po jednej z mazowieckich wsi, z której pochodzi.
(informacje o autorce pochodzą z książki "Zrobię dla ciebie wszystko")


3 komentarze:

  1. Jestem już po lekturze tej książki i miło ją wspominam. 😊

    OdpowiedzUsuń
  2. Agata Przybyłek ma takie pióro, że chce się ją czytać.

    OdpowiedzUsuń
  3. Bliźniaczki potrafią namieszać. Tak w życiu jak i w literaturze. Więc zapewne będzie się działo. ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję każdemu, kto znalazł chwilę, by napisać kilka słów w komentarzu. Jest mi bardzo miło gościć Was u siebie na blogu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...