"Irena" Małgorzata Kalicińska i Basia Grabowska

"IRENA"
Autorzy: Małgorzata Kalicińska i Basia Grabowska
Wydawnictwo: WAB

Trzy kobiety, trzy pokolenia, trzy różne charaktery.
Jagoda w swoim życiu stawia na karierę zawodową. Odnosi sukcesy, praca zupełnie ją pochłania. Wydaje się być niedostępną i twardą osobą.
Dorota jest mamą Jagody. Życie przyniosło jej wiele bólu, którego nie da się zapomnieć, wymazać z pamięci. Trzyma to jednak w tajemnicy przed córką i niestety nie ma to zbyt dobrego wpływu na ich relacje. Jagoda czuje, że wciąż nie może zadowolić swojej matki. Stara się być najlepsza we wszystkim co robi, ale wciąż nie uzyskuje pochwał. Nie ma pojęcia dlaczego tak się dzieje. W końcu wybucha pomiędzy nimi kłótnia, po której się do siebie nie odzywają. Młoda kobieta postanawia odciąć się od matki, wierzy, że tak jej będzie lepiej. Irena wtedy bierze sprawy w swoje ręce i próbuje doprowadzić do zgody. Kim jest Irena? Jest przyszywaną ciocią Doroty, kobietą znającą życie i chętną do pomocy.

Przyznam się szczerze, że ksią…

O mnie

Witam Cię serdecznie na moim blogu.
Mam na imię Monika. Jestem kobietą po trzydziestce. Mam dwie cudowne córeczki oraz kochającego męża. Uwielbiam gotować, robić zdjęcia, podróżować i czytać.
Moja przygoda z blogowaniem zaczęła się już kilka lat temu. Po całym domu zbierałam kartki, na których miałam spisane składniki na potrawy, które wcześniej gotowałam. Wtedy postanowiłam założyć swój notatnik z przepisami, który koniecznie musiał znaleźć się na komputerze. I tak powstał mój pierwszy blog kulinarny. Kliknij tu jeśli masz ochotę do niego zajrzeć. Dużo jeżdżę po Szkocji i uwielbiam ją fotografować. Na drugim blogu troszkę jej zdjęć pokazałam. Jeżeli masz ochotę je obejrzeć zapraszam kliknij tu.

Natomiast w tym miejscu chcę umieścić książki z mojej biblioteczki, która stale się powiększa. 


Komentarze

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...