"Irena" Małgorzata Kalicińska i Basia Grabowska

"IRENA"
Autorzy: Małgorzata Kalicińska i Basia Grabowska
Wydawnictwo: WAB

Trzy kobiety, trzy pokolenia, trzy różne charaktery.
Jagoda w swoim życiu stawia na karierę zawodową. Odnosi sukcesy, praca zupełnie ją pochłania. Wydaje się być niedostępną i twardą osobą.
Dorota jest mamą Jagody. Życie przyniosło jej wiele bólu, którego nie da się zapomnieć, wymazać z pamięci. Trzyma to jednak w tajemnicy przed córką i niestety nie ma to zbyt dobrego wpływu na ich relacje. Jagoda czuje, że wciąż nie może zadowolić swojej matki. Stara się być najlepsza we wszystkim co robi, ale wciąż nie uzyskuje pochwał. Nie ma pojęcia dlaczego tak się dzieje. W końcu wybucha pomiędzy nimi kłótnia, po której się do siebie nie odzywają. Młoda kobieta postanawia odciąć się od matki, wierzy, że tak jej będzie lepiej. Irena wtedy bierze sprawy w swoje ręce i próbuje doprowadzić do zgody. Kim jest Irena? Jest przyszywaną ciocią Doroty, kobietą znającą życie i chętną do pomocy.

Przyznam się szczerze, że ksią…

Wyzwanie czytelnicze 2017. Przeczytaj książkę, która ma w tytule...

Mamy już końcówkę marca, a wyzwanie zaczęło się w styczniu. Niemniej jednak uważam, że dam radę - w końcu lubię czytać i fajnie będzie wyszukiwać nowe tytuły książek według poniższych kategorii. To wyzwanie znalazłam na blogu Wiedźmowa-głowologia1. Kolor
3. Liczba
4. Kwiat 
6. Jedzenie
7. Miesiąc
8. Zwierzę
9. Ubranie
10. Pora roku
11. Metal
12. Pojazd

Komentarze

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...