"Irena" Małgorzata Kalicińska i Basia Grabowska

"IRENA"
Autorzy: Małgorzata Kalicińska i Basia Grabowska
Wydawnictwo: WAB

Trzy kobiety, trzy pokolenia, trzy różne charaktery.
Jagoda w swoim życiu stawia na karierę zawodową. Odnosi sukcesy, praca zupełnie ją pochłania. Wydaje się być niedostępną i twardą osobą.
Dorota jest mamą Jagody. Życie przyniosło jej wiele bólu, którego nie da się zapomnieć, wymazać z pamięci. Trzyma to jednak w tajemnicy przed córką i niestety nie ma to zbyt dobrego wpływu na ich relacje. Jagoda czuje, że wciąż nie może zadowolić swojej matki. Stara się być najlepsza we wszystkim co robi, ale wciąż nie uzyskuje pochwał. Nie ma pojęcia dlaczego tak się dzieje. W końcu wybucha pomiędzy nimi kłótnia, po której się do siebie nie odzywają. Młoda kobieta postanawia odciąć się od matki, wierzy, że tak jej będzie lepiej. Irena wtedy bierze sprawy w swoje ręce i próbuje doprowadzić do zgody. Kim jest Irena? Jest przyszywaną ciocią Doroty, kobietą znającą życie i chętną do pomocy.

Przyznam się szczerze, że ksią…

Dzień dziecka od kuchni - E-book

Niespodzianka!!! To już trzeci e-book stworzony przez blogerki kulinarne, który jest prezentem dla Was. Zupełnie za darmo, wystarczy kliknąć pobierz e-book i pojawi się na Waszym komputerze. Tym razem przygotowałyśmy go na specjalną okazję, z myślą o dzieciach. Domyślacie się już zatem jaka to okazja? Tak, oczywiście na DZIEŃ DZIECKA. Kliknij w poniższy banerek (zdjęcie), a e-book pojawi się na Twoim komputerze.


              Dzien Dziecka ebook - baner 1

Kto przygotował dla Was tę niespodziankę?

W tworzeniu e-booka wzięło udział 12 blogerek. Główną sprawczynią oraz osobą,  która trzymała pieczę nad wszystkim jest Magdalena z bloga Czekoladowy Muffinek.
Składem oraz grafiką zajęła się Sylwia z  agencji reklamowej 13design, a Ewa zadbała o warstwę językową.

Dziękuję ślicznie wszystkim, którzy przyłożyli się do powstania e-booka. Dziękuję również, że mogłam w tym wszystkim brać udział. I oczywiście dziękuję za miłą współpracę. 

Komentarze

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...