"Dwie drogi" K.A.Figaro

 


"DWIE DROGI"

Cykl: Rozchwiani (Prosty układ - tom 4)

Autor: K.A.Figaro

Wydawnictwo: Lipstick Books

Rok wydania: 2020

Liczba stron: 382

Rodzaj literacki: literatura obyczajowa, romans 

"Wrogie oddechy,

szepty przeszłości,

dwie drogi."

Opis książki: 

"Drogi bohaterów serii Rozchwiani rozdzieliły się i prowadzą w różnych kierunkach.

Łucja odnajduje spokój i bezpieczeństwo w silnych ramionach Alexa. Trudne doświadczenia z przeszłości umacniają ich więź. Niestety, pewnego dnia otrzymują informację, która wywraca ich życie do góry nogami...

Czy bohaterka nabierze odwagi i zdecyduje się na diametralną zmianę z własnej woli? A może ktoś uknuł tak sprytny plan, że będzie musiała przekroczyć granicę, którą sama sobie wyznaczyła?

Demony targające duszą Dymitra sprawiają, że jego ból staje się nie do wytrzymania. Mężczyzna coraz bardziej zatraca się w autodestrukcji. Czy wreszcie otworzy oczy i zaakceptuje prawdę?"

(opis książki pochodzi od wydawcy)

Moja opinia: 

Siedziałam i stukałam w klawisze klawiatury, ale robiłam to delikatnie, gdyż jeszcze nie byłam gotowa, aby zaczęły się pojawiać słowa na monitorze mojego komputera. Robiłam to jednak z pewną niecierpliwością. Zastanawiałam się dłuższą chwilę od czego zacząć i chyba zacznę od ostrzeżenia: tak, będą w tej opinii same zachwyty nad powieścią. Jak dla mnie, autorka sprawiła, że ta trzecia część, którą oczywiście uważam za najlepszą, stała się czymś zupełnie nieoczekiwanym. Pierwszy tom spodobał mi się, z chęcią sięgnęłam po drugi i w obydwu przypadkach były to, w większości, emocje wkurzenia na bohaterów, ale dało się też porwać wątkom erotycznym, które trochę łagodziły złość na Dymitra i Łucję. Pochłaniając "Dwie drogi" czułam już zupełnie inne emocje i to mnie bardzo zaskoczyło. Zupełnie nie spodziewałam się, że tyle razy się wzruszę, a nawet poleją się łzy. Przyznam też, że wiele stron chłonęłam z gulą w gardle, która ściskała mnie ze wzruszenia. 

Od książki nie mogłam się oderwać, bo ciągle coś się działo i musiałam wiedzieć co dalej, wynikiem czego było jej zakończenie w ciągu jednej doby, co zdarza mi się rzadko, gdyż należę do czytelników, którzy raczej powoli czytają. 

Niemniej jednak wiele elementów autorka pozostawiła, takich jak na przykład wątki erotyczne, czy też twarde cechy charakteru niektórych postaci książkowych. 

Oczywiście czekam z niecierpliwością na kolejną część.

Za książkę dziękuję wydawnictwu Lipstick Books.

2 komentarze:

  1. Nabrałam ochoty na lekturę tej książki. 😊

    OdpowiedzUsuń
  2. Każda chwila spędzona na lekturze, to dobrze spożytkowany czas :D

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję każdemu, kto znalazł chwilę, by napisać kilka słów w komentarzu. Jest mi bardzo miło gościć Was u siebie na blogu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...