"Zły czas" K.N.Haner


"ZŁY CZAS"

Cykl: Niebezpieczni mężczyźni (tom 2)

Autor: K.N.Haner

Wydawnictwo: Edito

Rodzaj literacki: literatura obyczajowa, romans

Rok wydania: 2020

Liczba stron: 248

Opis książki:

"Wszystko, co mi się przydarzyło, było jak koszmarny sen.

Trafiłam w sam środek mafijnego piekła. 

Chwilowe poczucie bezpieczeństwa były dla mnie zgubne.

Wierzyłam, że David mi pomoże, ale on mnie oszukał.

Oboje kłamaliśmy Phixowi prosto w oczy. To nie mogło skończyć się dobrze.

Zostaliśmy ukarani. Największą karą dla mnie jest powrót do rzeczywistości. 

Nie wiem, co robić, a muszę zmierzyć się z czymś, czego kompletnie nie rozumiem i nie znam.

Myślałam, że jestem nikim. Myliłam się.

Jestem Królową Koki i stoję przed największym wyzwaniem w życiu.

Polują na mnie najgorsi tego świata.

W tym mój mąż.

Phix.

Znalazłam się w złym miejscy i złym czasie, a tam był ON...

Mężczyzna, który mnie pokochał.

I znienawidził."

(opis książki pochodzi od wydawcy)

Moja opinia: 

Przeczytałam kilka książek K.N.Haner i siadając do napisania opinii kolejnej z nich nachodzi mnie pewna myśl. Zastanawiam się nad tym, co dzieje się w głowie autorki i dochodzę do wniosku, że musi być w niej wulkan emocji, które są dostarczane czytelnikowi, poprzez wylewanie ich na strony papieru. Ale nie dajmy się zwieźć pozorom tych emocji, gdyż nie są one niesione przez królewiczów na białych koniach, ratujących swe księżniczki. Tego nie oczekujcie od powieści K.N.Haner, ona uwielbia czarne charaktery, a mężczyźni przez nią kreowani są mega niegrzecznymi chłopcami, oczywiście delikatnie ich opisując. I tym razem, główny bohater Phix jest jednym z takich postaci książkowych, to on niesie ze sobą wiele zła. Oczywiście nie byłabym sobą, gdybym przez cały czas, podczas pochłaniania powieści nie liczyła na to, że stanie się on inną osobą, że zmieni się dla kobiety swojego życia, że miłość go zmieni i ochroni swą ukochaną przed całym światem. Jednak czy jest do tego zdolny? Czy jest zdolny do miłości i do zmiany samego siebie? To zachowam dla siebie, nie burząc ciekowości osobom, które mają jeszcze tę lekturę przed sobą. Zapewniam jednak, że wraz z tym, kim stała się Blaire, zmienia się wiele, sprawy przybierają nowy obrót i przede wszystkim stawiają przed nią nowe wyzwania, którym niełatwo sprostać. Jednym z najtrudniejszym staje się wybór osoby, której może zaufać w stu procentach. Czy w tym świecie znajdzie taką? Nic nie jest proste, nic nie jest jasne, a przeżyć trzeba...

Oczywiście książka ma też swój minus, a mianowicie jak dla mnie jest zdecydowanie za krótka i za szybko trzeba się pożegnać z jej bohaterami. Chciałoby się więcej, a niestety musiałam się nacieszyć tym co otrzymałam. Być może to jest dobry zamysł i jest to celowe, aby czytelnik nie zwariował z nadmiaru emocji, dlatego autorka serwuje je w takim stopniu, jaki uważa za wystarczający.

K.N.Haner - pseudonim artystyczny Katarzyny Nowakowskiej - 32 letniej autorki powieści obyczajowych i erotycznych. Pochodzi z rodziny silnych kobiet. Jej babcia była nauczycielką języka polskiego, a mama jest kuratorem. Po babci odziedziczyła łatwość opowiadania i lekkie pióro. Obok Blanki Lipińskiej jedna z najlepiej sprzedających się autorek polskiej literatury erotycznej. W najbliższym czasie ma nadzieję sprzedać pierwszy milion swoich książek. Przez krytyków nazywana Remigiuszem Mrozem od erotyków, ponieważ tak jak on wydaje kilka powieści rocznie i każdy dzień kończy napisaniem choćby minimalnej liczby znaków. Z hobby uczyniła swój zawód. Jej książki wielokrotnie trafiały na szczyty list sprzedażowych. Zmysły czytelników rozpaliła takimi tytułami jak "Zakazany układ", "Sny Morfeusza", "Sponsor", "Złe miejsce". Jej ostatnia książka to "Skandal", wydany pod prawdziwym imieniem i nazwiskiem. 

Prywatnie od 10 lat szczęśliwie zakochana w tym samym mężczyźnie. Dumna posiadaczka kobiecych kształtów. Mieszka pod Warszawą z partnerem i psem Tilą. W wolnych chwilach gotuje z pasją, której może jej pozazdrościć sama Nigella Lawson. Oprócz tego namiętnie ogląda seriale na Netfixie, gra w planszówki i... potrafi zarwać noc dla gry w The Sims.

(informacje o autorce pochodzą z książki "Zły czas")


Za książkę dziękuję wydawnictwu Edito Red.2 komentarze:

  1. Nie znam twórczości tej autorki, więc wszystko przede mną. ��

    OdpowiedzUsuń
  2. Romanse mafijne wychodzą ostatnio jak grzyby po deszczu i cieszą się coraz większą popularnością, z tego co zauważyłam. Nie znam twórczości tej autorki, ale czytam bardzo wiele sprzecznych opinii na jej temat.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję każdemu, kto znalazł chwilę, by napisać kilka słów w komentarzu. Jest mi bardzo miło gościć Was u siebie na blogu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...