"Przebudzenie" Agnieszka Lingas-Łoniewska

                         

"PRZEBUDZENIE"

Cykl: Łatwopalni (tom 2)

Autor: Agnieszka Lingas-Łoniewska

Wydawnictwo: Burda Książki

Rok wydania: 2020 (wydanie drugie)

Rodzaj literacki: literatura obyczajowa, romans

Liczba stron:  272

"Gdy czas na szczęśliwe zakończenie,

ich świat staje w ogniu."

Opis książki:

"Świat Moniki wywrócił się do góry nogami. Próbuje ułożyć go na nowo. Wspiera ją matka, która nareszcie uwierzyła, że córka nie przegrała wszystkiego, były chłopak, który właśnie zburzył swoje dotychczasowe życie, i najlepsza przyjaciółka, przeżywająca swoje dramaty. Na nowo odnaleziona bliskość nie koi jednak tęsknoty, a Monikę czeka kolejna rewolucja.

Tymczasem Jarek porządkuje swoje sprawy i próbuje odkupić dawne winy. Wie już, że o miłość gotów jest walczyć do końca.

Kiedy jest już prawie pewne, że przed Jarkiem i Moniką rozpościera się prosta droga, okazuje się, że dawne zatargi nie dają o sobie zapomnieć, a nienawiść jest tak silna jak miłość..."

(opis książki pochodzi od wydawcy)

Moja opinia:

Uwielbiam książki, podczas pochłaniania których kotłują się we mnie przeróżne emocje i Agnieszka Lingas-Łoniewska takie powieści właśnie pisze. "Przebudzenie" tej autorki, to kolejna jej powieść, którą przeczytałam błyskawicznie i niestety kolejny raz narzekam, że książka była za krótka, choć nie wiem, czy moje serce wytrzymało by większą dawkę adrenaliny, której poziom z pewnością był podwyższony. Przyznam szczerze, że takiego obrotu sprawy się zupełnie nie spodziewałam, byłam zaskoczona jak potoczyły się losy bohaterów i wydarzenia w tej części naprawdę mnie zszokowały niejednokrotnie. 

W prawdziwym życiu chciałoby się pięknej miłości, której kłody pod nogi nie są rzucane, takiej bez wad i bez problemów. Jednak sięgając po książki zdecydowanie wolę, gdy jednak coś się dzieje, zawsze czekam na dreszczyk emocji. I tym razem go dostałam, z czego bardzo jestem zadowolona. A czy samo zakończenie mnie usatysfakcjonowało? Tego Wam nie zdradzę, niech pozostanie to tajemnicą.

Agnieszka Lingas-Łoniewska - Wrocławska pisarka, zwana przez swoich czytelników Dilerką Emocji. Autorka ponad 30 bestsellerowych powieści, stanowiących elektryzujący miks gatunkowy romansu, dramatu i sensacji. Kocha zwierzęta, ma cztery koty i psa. Od lat prowadzi autorską akcję Karma zamiast Kwiatka i na licznych spotkaniach autorskich zbiera karmę dla zwierzaków, którą potem przekazuje do wrocławskich fundacji. W 2016 r. zajęła II miejsce w plebiscycie "Gazety Wrocławskiej" Kobieta Wpływowa. W wolnym czasie, kiedy nie pisze (a zdarza się to czasami), kocha czytać i oglądać seriale kryminalne, jej pasją są także nordic walking i robótki ręczne).
(informacje o autorce pochodzą z książki "Randka z Hugo Bosym")


Za książkę dziękuję wydawnictwu Burda Książki

3 komentarze:

  1. Czytałam pierwszą część tego cyklu i zamierzam go kontynuować. ��

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie czytałam od lat. Nie mam pojęcia od czego by tu zacząć. Może i ta seria mi przypadnie do gustu

    OdpowiedzUsuń
  3. Kojarzę autorkę, ale nie zdecydowałam się jeszcze na żaden tytuł z wielu.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję każdemu, kto znalazł chwilę, by napisać kilka słów w komentarzu. Jest mi bardzo miło gościć Was u siebie na blogu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...